MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10695134
*
nr 1069 5134
Byrå
6 lådor, Teak, längd: 75 cm, djup: 37 cm, höjd: 105 cm
Kondition: skadad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:39:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 23:31:48
1
600 kr
12/11 19:04:22
2
600 kr
12/11 19:04:22
1
600 kr (Budbetjänt)
14/11 11:51:46
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:13
-
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:22
-
9178 Byrå
rokokostil, Stenskiva, intarsia. Bredd: 88 cm. Dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:48
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:24
-
4208 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm. Djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:01
*
Byrå
Kondition: skadad
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5134
Byrå
6 lådor, Teak, längd: 75 cm, djup: 37 cm, höjd: 105 cm
Kondition: skadad
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 23:31:48 | 1 | 600 kr |
12/11 19:04:22 | 2 | 600 kr |
12/11 19:04:22 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
14/11 11:51:46 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:13 -
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:22 -
9178 Byrå
rokokostil, Stenskiva, intarsia. Bredd: 88 cm. Dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:48
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:24 -
4208 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm. Djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:01